×

To be able to write in the forum you need to authenticate. Meanwhile it's read-only.

Re: Need a checker for GCAGGWV

[Resolved] Need a checker for GCAGGWV
November 17, 2023 11:14PM
Hi,

I need a checker that requires a cacher to have found
when all 5 conditions are met

1. - have caught 5 x calendar
2. - have caught 55 cache - combinations D5/T5
3. - have caught 555 cache per year
4. - have caught 5555 cache
5. - have caught a bag with a total of 55555 FP

Thanks,

-PPROSOFT
Re: Need a checker for GCAGGWV
November 18, 2023 09:19AM
Hi!
Number 1. - "have caught 5 x calendar" goes against the challenge cache rules:
Quote

Requiring more than one find on any day or calendar date, even if cumulative. Example: find 5 caches for every date of the Finds for Each Day of the Year grid.
Number 3. - "have caught 555 cache per year" goes against the challenge cache rules:
Quote

Time-limited caching: as in some number of finds per day, week, month, or year. Examples: Busy Day, 50 finds in a day, 500 finds in a month, etc.

The rest is ok. Do you want a checker checking only these 3 remaining requirements or do you want to change the requirements which go against the rules?
Re: Need a checker for GCAGGWV
November 18, 2023 10:02AM
Sorry, I described it wrong, "miSorry, I described it wrong, "min" applies to all conditions,
i.e. also conditions 1 and 3n" applies to all conditions, i.e. also conditions 1 and 3


1.caught X cal. >= 5 calendar
3. caught X cache per year >= 555 cache per year

Thanks,

-PPROSOFT
Re: Need a checker for GCAGGWV
November 19, 2023 12:23AM
(Switching to Czech as the requesting player seems to be from Czechia and communication in English is a little bit problematic)

Promiňte, ale nevím co jste chtěli říct v vaší poslední zprávě. Vidím, že jste z Česka a proto myslím, že bude to jednodušší pro mně a pro vás pokud napíšete to v Češtině.

Co se týče pravidel challenge kešů:
1. Není dovoleno požádat více než 1 nález za den. Proto můžete požádat jeden plný kalendář, ale ne pět.
3. Není dovoleno požádat jakékoli množství nálezů v omezeném čase. Nemůžete tedy požádat několik nálezů v jednom roce.

Pokud chcete, mohu udělat vám challenge checker jen pro tyto 3 správné body nebo můžete změnit tyto 2 které jsou proti pravidlům.
Re: Need a checker for GCAGGWV
November 24, 2023 11:31PM
Ahoj
cela challenge je koncipovana cislem 5. Tedy 5 podminek.

K bodu 1. Splneni podminky 5 nasobny kalendar jsem myslel ze by se nejednalo o souvislou radu, ale v horizontu vice let. Pokud vsak toto nejde ( (docela me ti mrzi) ), tak byvh zmenil tuto podminku na:
- minimalne odlovit celkem 5x T5 a to v 5 zemich (v kazde zemi tedy 1kes)

K bodu 3 - zmena podminky
odlovit minimalne celkem 555 kesi typu mysterek.


snad toto pujde, dekuj

Dekuji

pprosoft
Re: Need a checker for GCAGGWV
November 25, 2023 12:01AM
Ahoj!
Mně taký mrzí, že není možné udělat víc kalendářů ale to už jsou pravidla Geocaching.com.
Teď už je všechno podle pravidel a tady je váš checker: https://project-gc.com/Challenges/GCAGGWV/83178

Prosím, otestujte ho a potvrďte, že je všechno správně. Napište to prosím v angličtině aby správce fóra věděl, že může zavřít to vlákno.

Pokud něco není správně napište to v Češtině a já se k vám vrátím opravit chybu.
(Promiňte prosím můj nedokonalý Česky, jen se tohoto jazyka učím :) )
Zdravím z Polska,
Svarträv
Re: Need a checker for GCAGGWV
November 26, 2023 10:11AM
Ahoj
Predne moc dekuji a predevsim za rychlost

muzu te jeste prosim poprosit o drobnou zmenu

u te 5 podminky zvysit z 55 555 FP na 555 555 FP (jsem to nejak opomel tuto hodnotu)

Ps predne pises cesky pekne a tedy ma poklona, srozumitelne je to pekne. Jinak odkud jsi, z ktere oblasti Polska?
Ja jsem z - Jihlavy coz je zhruba stred CR
N 49°23.76602', E 15°35.47462'
Re: Need a checker for GCAGGWV
November 26, 2023 02:38PM
Ahoj!
Změnil jsem 5. podminku: 55 555FPs -> 555 555FPs
V Jihlavě jsem už někdy byl :) Ja jsem z Krakova co je na středo-jihu Polska.
Zdravím,
Svarträv
Re: Need a checker for GCAGGWV
November 27, 2023 06:40PM
Ahoj zkusel jsem overeni a zasekava se pri genervani na chybu
Unknown error fetching html output

pred vcerejsi upravou to prochazel dobre

pripadne zkus overeni na muj profil pprosoft

pokud by to pomohlo a nepujde to jinak, tak negeneruj generovani seznam kesi u te pate podminky

Dik

ps. zatim jsem nemel prilezitost nastivit Krakow ,... snad nekdy priste. JInak jsem byl V Polsku na vode na Nise , na vode v delte Stetina a koupal se v Baltskem mori ataky navstivil uzavrene vojenske bunkry
Re: Need a checker for GCAGGWV
November 27, 2023 07:06PM
Problém je jen na tom, že tento seznam se tam snaží generovat. Pokud je příliš dlouhý tak checker ukáže správný výsledek ale HTML nebude generováný. Bohužel není možné vypnout generování tohoto seznamu (vypadá, že je to bug tvůrce skriptů)

Problém je viditelný jen pro ty hráče, kteří podmínky splňují, ale favů mají jen trochu víc něž je v podmínce - tedy seznam se snaží generovat ale je příliš dlouhy (obsahuje většinu nálezů tohoto hráče). Bohužel není to nic co je možné snadně opravit ale výsledek je správný - jediné co chybí je ta tabulka HTML.
Re: Need a checker for GCAGGWV
November 27, 2023 09:50PM
ahoj
zrovna dnes jsem narazil na tuto challenge na overeni 555 555 a zde se seznam negerenuje. Zitra jedu do Prahy

kdyz to nepujde, tak to tam asi nechame..

Pavel
Re: Need a checker for GCAGGWV
November 28, 2023 10:19PM
Ahoj
v predchozi zprave jsem nenapsal odkaz na challenge 555555 FP
https://project-gc.com/Challenges/GCAG6GA/82550
Re: Need a checker for GCAGGWV
November 28, 2023 11:58PM
Ahoj,
Ano.. to je už docela jiný script. Na něm jsem ještě tak moc tagů nenapsal (má omezené možnosti a docela nepříjemné konfigurace) ale vypadá na to, że ten problém v něm nebude existovat. Napsal jsem pro vás nový tag (checker), nevypadá už tak estetický ale měl by fungovat. Otestuje ho prosím: https://project-gc.com/Challenges/GCAGGWV/83383

(Starý script jsem dezaktivoval)
Re: Need a checker for GCAGGWV
February 18, 2024 10:51PM
Ahoj
kes jsem zatim nezaktivoval. Chel bych ji aktivovat ted na 29 unora. Zmenil jsem misto ulozeni kese z puvodniho mista T5 betonovy sloup na strom. Pobliz sloupu jsou bezdomovci a delali zde problem. Lovce kesky by nejspis obtezovali, tak jsem kes radeji minuly tyden presunul.

mel bych jeste 3 prosby - pokud by to slo
1. upravit u treti podminky typ kese z 555 mysterky na multi
2. zmena nazvu kese(scriptu) na konecny nazev "GCAGGWV - 5.55..555.... - challenge cache (Czechia)"
3. vynulovat pocitadlo overeni Dokonceno / Nedokonceno. jeste bych pokud mi zmenis na multi jednou overil, tak to vynulovani az potom, po mem overeni

Dik.

pprosoft - Pavel

PS. jeste me je zahadou jak to ze umis tak pekne srozumitelne cesky?

Pokud to klapne, tak snad prijedu s prytelkyni na Megaevent do Krakova
Re: Need a checker for GCAGGWV
February 19, 2024 05:34AM
a jeste jsem zapomel na jednu vec., aby se do druhe podminky nepocitala tato kes, ktera bude mit prave obtiznost D5/T5

Dik
Re: Need a checker for GCAGGWV
February 19, 2024 12:54PM
Ahoj!
1. Změnil jsem mysterky na multi.
2. To se děje automaticky. Pokud bude keška aktivní tak system ProjectGC v několik hodin změní název.
3. To bohužel není možné. Pokud to moc chceš tak mohu deaktivovat tento checker a udělat stejný nový - daj pozor - změní se tehdy link do tohoto checkera. Je možnost, že revírník bude chtít otestovat nový checker a tehdy pořád nebudou tam nuly.
4. Vyloučil jsem tuto kešku z podmínek.

Proč mluvím česky? Někdy jsem cestoval s kamarádem (který studoval český jazyk na univerzitě v Katovicích) do Česka a velmi se mi tady líbilo. Teď mám několik kamarádů v Česku a navštívím tento stát několikrát v roce, nejen pro kešování. Nikdy jsem se neučil jazyka z knížek nebo ve škole, jen tolik co jsem mluvil s kamarády a proto moje čeština není dokonalá. Taký rád se dívám na seriály v češtině a to něco pomáhá :)
Re: Need a checker for GCAGGWV
February 19, 2024 10:56PM
Ahoj dik za rychlou upravu.
3. necham to jak je. me to prakticky nevadi.

No kdybys jel nekdy pres jihlavu, tak se ozvi.

Pavel
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login